Niciun produs
Prețurile includ TVA
94497
Nou
PLAFONIERA LED 3.3W NEGRU AUR POLASSO se va remarca la interiorul oricarei incaperi datorita aspectului sau deosebit. Simpla si moderna, aceasta plafoniera va oferi datorita sursei de iluminare LED integrata o lumina placuta, calda.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Descriere produs:
Fabricata din cele mai bune materiale, PLAFONIERA LED 3.3W NEGRU AUR POLASSO va oferi un aspect placut incaperilor si, datorita sursei de iluminare LED integrate, eficienta la consumul de energie si durabilitate!
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94497 |
| Gama | POLASSO |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 3.3W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 340 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni PLAFONIERA LED 3.3W NEGRU AUR POLASSO:
| Iluminare PLAFONIERA LED 3.3W NEGRU AUR POLASSO:
|
Alte informatii PLAFONIERA LED 3.3W NEGRU AUR POLASSO:
| Aplicatii PLAFONIERA LED 3.3W NEGRU AUR POLASSO:
|