Niciun produs
Prețurile includ TVA
94499
Nou
PLAFONIERA LED 3.3W ALB ARGINT POLASSO se poate monta in living, hol sau sufragerie pentru a oferi lumina atat de necesara la interiorul locuintei. Este realizata din plastic si aluminiu si are o forma deosebita, moderna.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Fabricata din cele mai bune materiale, PLAFONIERA LED 3.3W ALB ARGINT POLASSO va oferi un aspect placut incaperilor si, datorita sursei de iluminare LED integrate, eficienta la consumul de energie si durabilitate!
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94499 |
| Gama | POLASSO |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 3.3W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 340 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni PLAFONIERA LED 3.3W ALB ARGINT POLASSO:
| Iluminare PLAFONIERA LED 3.3W ALB ARGINT POLASSO:
|
Alte informatii PLAFONIERA LED 3.3W ALB ARGINT POLASSO:
| Aplicatii PLAFONIERA LED 3.3W ALB ARGINT POLASSO:
|