Niciun produs
Prețurile includ TVA
94498
Nou
PLAFONIERA LED 3.3W ALB AUR POLASSO se distinge prin aspect, iluminare de calitate si functionalitate. Realizata din aluminiu, aceasta plafoniera are o forma patrata si va putea fi montata in living, sufragerie sau hol!
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Fabricata din cele mai bune materiale, PLAFONIERA LED 3.3W ALB AUR POLASSO va oferi un aspect placut incaperilor si, datorita sursei de iluminare LED integrate, eficienta la consumul de energie si durabilitate!
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94498 |
| Gama | POLASSO |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 3.3W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 340 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni PLAFONIERA LED 3.3W ALB AUR POLASSO:
| Iluminare PLAFONIERA LED 3.3W ALB AUR POLASSO:
|
Alte informatii PLAFONIERA LED 3.3W ALB AUR POLASSO:
| Aplicatii PLAFONIERA LED 3.3W ALB AUR POLASSO:
|