Niciun produs
Prețurile includ TVA
94501
Nou
PLAFONIERA LED 3.3W NEGRU CUPRU POLASSO are o forma rotunda si va putea fi montata in hol, sufragerie sau living pentru a oferi un aspect deosebit acestor incaperi dar si iluminare de calitate!
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Fabricata din cele mai bune materiale, PLAFONIERA LED 3.3W NEGRU CUPRU POLASSO va oferi un aspect placut incaperilor si, datorita sursei de iluminare LED integrate, eficienta la consumul de energie si durabilitate!
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94501 |
| Gama | POLASSO |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 3.3W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 340 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni PLAFONIERA LED 3.3W NEGRU CUPRU POLASSO:
| Iluminare PLAFONIERA LED 3.3W NEGRU CUPRU POLASSO:
|
Alte informatii PLAFONIERA LED 3.3W NEGRU CUPRU POLASSO:
| Aplicatii PLAFONIERA LED 3.3W NEGRU CUPRU POLASSO:
|