Niciun produs
Prețurile includ TVA
94502
Nou
PLAFONIERA LED 3.3W Ø10CM NEGRU AUR POLASSO are o forma rotunda de diametru 100 mm si va asigura prin sursa de iluminare LED inclusa calitate, functionalitate si durabilitate, fiind corpul de iluminat ideal pentru orice incapere.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Fabricata din cele mai bune materiale, PLAFONIERA LED 3.3W Ø10CM NEGRU AUR POLASSO va oferi un aspect placut incaperilor si, datorita sursei de iluminare LED integrate, eficienta la consumul de energie si durabilitate!
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94502 |
| Gama | POLASSO |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 3.3W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 340 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni PLAFONIERA LED 3.3W Ø10CM NEGRU AUR POLASSO:
| Iluminare PLAFONIERA LED 3.3W Ø10CM NEGRU AUR POLASSO:
|
Alte informatii PLAFONIERA LED 3.3W Ø10CM NEGRU AUR POLASSO:
| Aplicatii PLAFONIERA LED 3.3W Ø10CM NEGRU AUR POLASSO:
|