Niciun produs
Prețurile includ TVA
94503
Nou
Realizata din plastic si aluminiu, aceasta PLAFONIERA LED 3.3W Ø10CM ALB AUR POLASSO are o forma placuta si va asigura prin sursa de iluminare LED integrata economie la facturile de energie electrica!
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Fabricata din cele mai bune materiale, PLAFONIERA LED 3.3W Ø10CM ALB AUR POLASSO va oferi un aspect placut incaperilor si, datorita sursei de iluminare LED integrate, eficienta la consumul de energie si durabilitate!
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94503 |
| Gama | POLASSO |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 3.3W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 340 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni PLAFONIERA LED 3.3W Ø10CM ALB AUR POLASSO:
| Iluminare PLAFONIERA LED 3.3W Ø10CM ALB AUR POLASSO:
|
Alte informatii PLAFONIERA LED 3.3W Ø10CM ALB AUR POLASSO:
| Aplicatii PLAFONIERA LED 3.3W Ø10CM ALB AUR POLASSO:
|