Niciun produs
Prețurile includ TVA
94504
Nou
PLAFONIERA LED 3.3W Ø10CM ALB ARGINT POLASSO va furniza la interior o lumina calda, la un flux luminos de 340 lumeni, datorita sursei de iluminare LED integrate de putere 3.3W.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Fabricata din cele mai bune materiale, PLAFONIERA LED 3.3W Ø10CM ALB ARGINT POLASSO va oferi un aspect placut incaperilor si, datorita sursei de iluminare LED integrate, eficienta la consumul de energie si durabilitate!
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94504 |
| Gama | POLASSO |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 3.3W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 340 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni PLAFONIERA LED 3.3W Ø10CM ALB ARGINT POLASSO:
| Iluminare PLAFONIERA LED 3.3W Ø10CM ALB ARGINT POLASSO:
|
Alte informatii PLAFONIERA LED 3.3W Ø10CM ALB ARGINT POLASSO:
| Aplicatii PLAFONIERA LED 3.3W Ø10CM ALB ARGINT POLASSO:
|