Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
Poti folosi aceasta PLAFONIERA LED 1X3.3W 3000K MASIANO la interior, pentru a oferi lumina necesara in living, hol sau sufragerie. Este realizata din plastic si aluminiu si are o forma patrata, moderna.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Fabricata din cele mai bune materiale, PLAFONIERA LED 1X3.3W 3000K MASIANO va oferi un aspect placut incaperilor si, datorita sursei de iluminare LED integrate, eficienta la consumul de energie si durabilitate!
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94505 |
| Gama | MASIANO |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 3.3W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 340 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni PLAFONIERA LED 1X3.3W 3000K MASIANO:
| Iluminare PLAFONIERA LED 1X3.3W 3000K MASIANO:
|
Alte informatii PLAFONIERA LED 1X3.3W 3000K MASIANO:
| Aplicatii PLAFONIERA LED 1X3.3W 3000K MASIANO:
|