Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
Ideal de folosit la interior, pentru a oferi lumina in incaperi precum living, sufragerie sau hol, aceasta PLAFONIERA LED 2X3.3W 3000K MASIANO se va remarca in orice decor datorita aspectului sau placut, modern.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Descriere produs:
Fabricata din cele mai bune materiale, PLAFONIERA LED 2X3.3W 3000K MASIANO va oferi un aspect placut incaperilor si, datorita sursei de iluminare LED integrate, eficienta la consumul de energie si durabilitate!
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94506 |
| Gama | MASIANO |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 2x3.3W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 680 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni PLAFONIERA LED 2X3.3W 3000K MASIANO:
| Iluminare PLAFONIERA LED 2X3.3W 3000K MASIANO:
|
Alte informatii PLAFONIERA LED 2X3.3W 3000K MASIANO:
| Aplicatii PLAFONIERA LED 2X3.3W 3000K MASIANO:
|