Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
SPOT LED GU10 1X3W ALB BIMEDA va oferi o iluminare de calitate si de lunga durata. Avand un indice de redare al culorii de >80 Ra, sursa de iluminat LED inclusa va furniza o lumina alba calda de 3000k la un flux luminos de 200 lm.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


SPOTUL LED GU10 1X3W ALB BIMEDA poate fi reglat pentru a directiona lumina acolo unde aveti nevoie. Acest spot ofera ambientului o lumina calda fiind potrivit pentru iluminarea spatiilor de locuit sau de birou.
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 31001 |
| Gama | BIMEDA |
| Soclu | GU10 |
| Putere surse de iluminare | 3W |
| Putere totala | 1X3W |
| Tipul sursei de iluminare | LED, inclus |
| Comparatie standard (LED ~ bec incandescent) | 3W ~ 23W |
| Materiale | Otel alb, crom |
| Tensiune alimentare | 230V |
Dimensiuni SPOT LED GU10 1X3W ALB BIMEDA:
| Iluminare SPOT LED GU10 1X3W ALB BIMEDA:
|
Alte informatii SPOT LED GU10 1X3W ALB BIMEDA:
| Aplicatii SPOT LED GU10 1X3W ALB BIMEDA:
|