Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
BARA SPOT LED GU10 2X3W ALB BIMEDA va oferi o iluminare de calitate si de lunga durata oricarei locuinte. Cele 2 surse de iluminat LED incluse vor furniza o lumina alba calda de 3000k la un flux luminos de 200 lm.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


BARA SPOT LED GU10 2X3W ALB BIMEDA dispune de doua surse de iluminat LED incluse ce pot fi reglate pentru a directiona lumina acolo unde aveti nevoie. Acest corp de iluminat ofera ambientului o lumina calda fiind potrivit pentru iluminarea spatiilor de locuit sau de birou.
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 31002 |
| Gama | BIMEDA |
| Soclu | GU10 |
| Putere surse de iluminare | 3W |
| Putere totala | 2X3W |
| Tipul sursei de iluminare | LED, inclus |
| Comparatie standard (LED ~ bec incandescent) | 3W ~ 23W |
| Materiale | Otel alb, crom |
| Tensiune alimentare | 230V |
Dimensiuni BARA SPOT LED GU10 2X3W ALB BIMEDA:
| Iluminare BARA SPOT LED GU10 2X3W ALB BIMEDA:
|
Alte informatii BARA SPOT LED GU10 2X3W ALB BIMEDA:
| Aplicatii BARA SPOT LED GU10 2X3W ALB BIMEDA:
|