Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
SPOT LED 10.88W 4000K Ø17CM FUEVA are o forma rotunda, este realizata din fonta si va oferi in incaperi, datorita sursei de iluminare integrate, o lumina alba, calda si puternica, cu un consum redus de energie.
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Fabricat din cele mai bune materiale, acest SPOT LED 10.88W 4000K Ø17CM FUEVA va oferi o iluminare eficienta incaperilor datorita LED-ului integrat! Spoturile din colectia FUEVA se vor putea monta in pereti sau tavane, atat individual cat si impreuna, la diferite adancimi de instalare si decupaje, pentru o iluminare uniforma a incaperilor.
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94058 |
| Gama | FUEVA |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 10.88W |
| Temperatura de culoare | 4000K, alb natural |
| Flux luminos | 1200 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni SPOT LED 10.88W 4000K Ø17CM FUEVA:
| Iluminare SPOT LED 10.88W 4000K Ø17CM FUEVA:
|
Alte informatii SPOT LED 10.88W 4000K Ø17CM FUEVA:
| Aplicatii SPOT LED 10.88W 4000K Ø17CM FUEVA:
|