Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
Datorita sursei de iluminare integrate, SPOTUL LED PATRAT 10.95W 3000K FUEVA va oferi incaperilor o lumina alba, calda, cu un consum redus de energie. Este ideal de folosit in hol, living sau birou!
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


Fabricat din cele mai bune materiale, acest SPOT LED PATRAT 10.95W 3000K FUEVA va oferi o iluminare eficienta incaperilor datorita LED-ului integrat! Spoturile din colectia FUEVA se vor putea monta in pereti sau tavane, atat individual cat si impreuna, la diferite adancimi de instalare si decupaje, pentru o iluminare uniforma a incaperilor.
| Caracteristici | Detalii caracteristici |
|---|---|
| Cod Produs | 94061 |
| Gama | FUEVA |
| Tipul sursei de iluminare | LED integrat |
| Putere surse de iluminare | 10.95W |
| Temperatura de culoare | 3000K, alb cald |
| Flux luminos | 1200 lm |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Eficienta energetica | A+ |
| Tensiune alimentare | 230-240 V |
Dimensiuni SPOT LED PATRAT 10.95W 3000K FUEVA:
| Iluminare SPOT LED PATRAT 10.95W 3000K FUEVA:
|
Alte informatii SPOT LED PATRAT 10.95W 3000K FUEVA:
| Aplicatii SPOT LED PATRAT 10.95W 3000K FUEVA:
|