Niciun produs
Prețurile includ TVA
Nou
| Specificatii | |
| Dimensiune | 60x80mm |
| Material | Aluminiu |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Lungime | 200mm |
| Tip Dulie | GU10 |
| Culoare | Negru |
Acest produs nu mai este disponibil in stoc
ATENTIE: Ultimele bucati in stoc!
Disponibil in stoc din:


| Specificatii | |
| Dimensiune | 60x80mm |
| Material | Aluminiu |
| Indice de Protectie | IP20 |
| Lungime | 200mm |
| Tip Dulie | GU10 |
| Culoare | Negru |
CARACTERISTICI GENERALE
| Tip | Aplicat |
| Tip montare | Tavan |
| Utilizat pentru | Dormitor Hol |
| Tip bec | LED |
CARACTERISTICI TEHNICE
| Numar surse de iluminare | 3 |
| Putere bec | 50 W |
| Putere maxima | 50 W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Putere (Watt) : | 18 W |
| Temperatura de culoare : | 6000K - 6500K (Alb Rece) |
| Tensiune Alimentare : | 220V |
| Flux Luminos : | 90 lumeni / Watt |
| Dimabil : | Nu |
| Culoare Rama : | Alba |
| Forma : | Patrat |
| Montare : | Incastrat |
| Garantie : | 12 luni |